IMEX’de merdivenleri de kaptırdık

IMEX’de merdivenleri de kaptırdık

IMEX yoğunluğu ikinci gün de sürdü. Ancak genel yoğunluk Türk standında görülmedi.Dostlar ile tekrar karşılaşma ve hala ayakta olduğumuzu göstermenin dışında kısa dönem’de pek bir beklentimiz yok.

Dün de  Moskova, Metz, Putrajaya gibi şehir ve Malezya, Endonezya gibi ülkeler,  2018 FIFA Dünya  Futbol Şampiyonası, kültür festivalleri ve çeşitli uluslararası kongerelerden oluşan ürünlerini basın toplantıları ile tanıttılar.

Standımızda da tanıtım çalışmaları eskiye göre zayıf. Dünkü uyarılarımızdan sonra basın odasında bir göz de Türkiye’ye açılarak informatik bilgi ve broşürler konuldu.
Hergün binlerce kişinin zorunlu olarak kullandığı giriş merdivenlerinde en etkili görsel basamak reklamlarını da bu yıl kaptırdık. Geçtiğimiz yıllarda yine herkesin taşımak zorunda olduğu yaka kartlarının kordonu da Avustralya’nın eline geçmiş.

Sonuç olarak 2.5 günde tamamlanan MICE fuarlarının en büyüğü olan IMEX bugün sona eriyor.
Kongre turizminde umutlarımız biraz daha erteleniyor.

17.05.2017

Paylaş      

Radisson Blu Hotel Kayseri Celestyal Cruises Hilton Bodrum Tunus Air Fibrobeton Hotel Suadiye Ramada Plaza Menam Riverside Sunbeam Hotel Pattaya Istanbul Modern Mandarin Bangkok Booking.com

Ayın Destinasyonu


 

 

Dergilerimiz


FTNnews Rus Tourism News ATTG

Haber Ara:


Tamer Çiçek
Online ile Mücadele - Yel Değirmenlerine Karşı Savaş !

Recep Arifoğlu
Kayseri’de hedef Turist
Turizmcinin Kürsüsü