Malezya’nın yeni tanıtım atağı

Malezya’nın yeni tanıtım atağı

Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul ofisi, 2018 yılına yeni bir tanıtım çalışması ile girdi.

MalezyaTatilCenneti.com adlı web sitesini de hayata geciren ofis, Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak  çok özel promosyonlu  fiyatlarla Malezya seyahat alternatifleri sunuyor.
Malezya İstnbul ofisinin duyurusu şöyle;

“2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul ofisi, Türkiye’den daha fazla turist çekmek ve iki ülke insanını yakınlaştırmak adına, İstanbul’da ofis açarak ilk yatırımı yapan ülke olmuştu. 2002 yılından bu yana, ofisin çalışmaları neticesinde, Türkiye’den yılda yaklaşık 18.000 seyahat sever Malezya’ya seyahat ediyor.  Bu sayıyı daha da arttırmak ve Malezya’yı Türk seyahat severlere daha iyi tanıtabilmek adına, Türk Hava Yolları ve seyahat acentelerinin de desteği ile, daha uygun fiyatlara Malezya’nın keşfedilmesi adına önemli bir adım attı.

Bu tanıtım çalışmaları kapsamında, Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul ofisi, seyahat severlerin Malezya hakkında A’dan Z’ye pek çok detayı bulabilecekleri MalezyaTatilCenneti.com websitesini de hayata geçirdi. Malezya’nın haritası, genel bilgiler, önemli şehirleri hakkında bilgiler, öne çıkan adalar, seyahat tavsiyeleri ve daha birçok detayı keşfetmek için “Malezya Tatil Cenneti” sitesi önemli bir kaynak.

Ayrıca, websitesinde Mart ayı sonuna kadar geçerli olan, çok özel promosyonel fiyatlarla Malezya’yı keşfetmek için fırsatlar da sunuluyor.

Detaylı bilgi için; www.MalezyaTatilCenneti.com

09.01.2018

Paylaş      

Radisson Blu Hotel Kayseri The President Hotel BW Citadel Hotel Hotel Suadiye Istanbul Modern Booking.com

Ayın Destinasyonu


 

 

Dergilerimiz


FTNnews Rus Tourism News ATTG

Haber Ara:


Deniz Tüfekçi
Turizmde bayram davulları çalıyor…..
Turizmcinin Kürsüsü