27 Temmuz 2021, Salı

Titanic Mardan Palace yeni yönetimiyle Nisan’da açılıyor

Nisan ayında hizmete girecek Titanic Mardan Palace  kadrosunu her biri kendi alanında uzman ve uzun yıllar köklü kurumlarda görev almış yöneticilerle yapılandırıyor.  Farklı bir perspektiftle değerlendirilen hazırlıklar heyecanla devam ediyor. Yegane saray konseptine sahip Titanic Mardan Palace, seçkin saray konseptini hızla değişen ve yenilenen dünya turizm trendleri ile bütünleştirecek.

Titanic Mardan Palace’ın Genel Müdürlüğü’ne  Orhan Gökçen, Genel Müdür Yardımcılığı’na  Sabri Duygun getirildi. Otelin Satış Müdürü görevine ise  Berkan Kepeci getirildi.

Ön Büro Müdürü görevine Halil Kurt, İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine  Esin Ak, Muhasebe Müdürlüğü görevine Nurten Ağırmaan, Executive Şef görevine Seyit Tezgel, Güvenlik Müdürlüğü görevine Akın Kaya ve Kat Hizmetleri Müdürlüğü görevine Emel Aksoy getirildi.

“İyi davranılan çalışma ortamı” ilkesi ile 9 Şubat 2019’da Titanic Mardan Palace Genel Müdürü ve Grup İK Direktörü’nün katılacağı Titanic Mardan Palace Kariyer Günü’nde  tüm departmanlar için ile alım görüşmeleri yapılacak.