15 Haziran 2021, Salı

2019’un Düğün Trendleri

 

Bu yıl 2.si düzenlenen Lionel Evlilik Festivali’nde, düğünlerde 2019 moda trendleri, dekorasyondaki farklılıklar, lezzetli gurme menüler, gelin ve damadın konforu için planlanan çözümler, dev gelinlik, damatlık defilesi, gelin saç şovları ve müzik performansları ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

2019 düğün trendlerinin evlenecek çiftlerle buluştuğu festivalde, modacı Esin Arıcan Haute Couture ile “Bahar Dalı Gelinlik Koleksiyonu” ve Şinasi Günaydın Haute Couture ile “Colourful Damatlık Koleksiyonu”  büyük beğeni topladı.

2019 yılının iddiası olan konsept düğünler ve kişiye özel planlanan tematik yaklaşımların tanıtıldığı festivalde, geline ve çiftlerin ailelerine özel tasarlanmış süit odalar, yeni yılın saç  tasarım trendleri, konsepte uygun verilecek hediyeler  tanıtıldı.

2019 düğün trendlerinin sergilendiği Evlilik Festivalinde açıklama yapan Lionel Hotel Banket ve Ziyafet Satış Müdürü Oya Ulucan “Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz festival ile hedefimiz evlenecek çiftlere en güzel, en ekonomik ve en unutulmaz düğün organizasyonlarını tanıtmak. Çiftler bize başvurduğunda dünyadaki örnekleri gibi onlar için “Wedding Planner” hizmeti sunuyor ve her şeyi onlar adına tasarlıyoruz. Bu özel günde stres yaşamadan anın tadını çıkarmaları için çalışıyoruz” dedi.

Konu ile ilgili bilgi veren Kıdan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lionel Hotel Genel Müdürü Engin Kıdan “Düğün günü  hayatımızın en özel günü. Biz de grup olarak bu günü unutulmaz kılmak için çalışıyoruz .Gelin ve damadı süit odalarda bir gece hediyemiz olarak ücretsiz konaklatıyoruz. Yemekli düzende 800 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz balo salonumuzun yanı sıra  8’inci katta yer alan Haliç Terası’nda 500 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor, evliliklerinin ilk yıldönümünde çiftlerimizin kutlamalarına ev sahipliği yapıyoruz. Biz evlilik ekonomisine katkı sunmak adına fiyatlarımızı TL bazında vermeye ve her ekonomiye, bütçeye uygun aralıklarda memnuniyet yaratmaya odaklı olarak çalışıyor, unutulmaz anları, unutulmaz anılar haline getiriyoruz.” şeklinde konuştu.