19 Haziran 2021, Cumartesi

Kemerli turizmciler yeni başkanlarını seçti

Kemer - KEMIAD

Kemer - KEMIAD

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneğinin genel kurulu yapıldı. Kemer G-Marina Shakespeare Coffee & Bistro’da KEMİAD üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Genel Kurul sonrasında, dernek başkanlığına Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Rıza Sönmez seçildi.

Bir önceki dönemin Başkanı Özgür Kurga geçtiğimiz dönem yaptıkları çalışmaları ve prrojeleri özetleyen faaliyet raporunu ve gelir gider raporlarını üyeler ile paylaştı.

KEMİAD’ın yeni başkanı Rıza Sönmez, seçim sonrası yaptığı konuşmasında, uzun yıllardır faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının içerisinde yer alan KEMİAD’da yeni projelere imza atacaklarını dile getirerek, öncelikle yapacakları projeler hakkında bilgiler verdi.

Rıza Sönmez, ” Öncelikle önceki dönemlerde Başkanlık yapan Salih Sır, Ali Nail Kılıç ve Özgür Kurga’ya çok teşekkür etmek istiyorum. KEMİAD bizim için çok anlamlı bir dernek. Bu zamana kadar bu anlamını yitirmeden bugüne taşıdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Gayretli olacağız. Hep birlikte el ele projelerimizi gerçekleştireceğiz. Öncelikle danışma meclisi oluşturarak, Kemer’de Kent Konseyinin kurulması adına çalışmalarımıza başladık. Diğer bir amacımızda KEMİAD’ı kurumsallaştırmak”diye konuştu.

KEMİAD Yönetim kurulunda Başkan Rıza Sönmez ile birlikte Tanju Ergin,İsmet Yıldız,Mehmet Akbaba,Ömer Selim Akbulutlar, İsmail Kıyar,Levent Kılıçoğlu, Ahmet Aykaç ve Abdurrahman Aydın yer aldı.( Halil Öncü)