13 Haziran 2021, Pazar

Air Arabia’dan yeni yıl müjdesi

Air Arabia, Seyahat acentaları ile Fas uçuşlarının 10. Yılını kutlarken, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yeni hattı Mısır Kahire’ye başlayacak uçuşlarının müjdesini verdi .

Air Arabia, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın ilk ve en büyük düşük maliyetli havayolu şirketi; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği BAE’de Sharjah, Fas’ta Kazablanka ve Tanca direkt uçuşlarına ilave olarak 16 Ocak 2020 itibari ile Mısır Kahire’ye direkt uçuşlara başlıyor. Seferler Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftada iki gün, A320 uçak tipi, business ve ekonomi sınıfı seçenekleri ile gerçekleşecektir.

Air Arabia havayolu, seyahat acentalarına organize ettiği gecede Mısır uçuşlarını duyururken, Fas uçuşlarının 10.yılını kutladı. Yetmiş acenta yetkilisinin katıldığı organizasyonda direkt uçuş gerçekleştirdiği destinasyonlara çekiliş ile bilet hediye etti.

Kahire’ye; alan vergileri, 30 kilo bagaj hakkı ve yemek hizmeti dahil tek yön 199 USD, gidiş-dönüş 299 USD’den başlayan fiyat avantajları sunan havayolu, 82cm koltuk mesafesi ile düşük bütçeli olmasının yanı sıra konforlu bir yolculuk imkanı da sunuyor.