16 Haziran 2021, Çarşamba

La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli açıldı

La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli

Dünya otelcilik sektörü devlerinden Wyndham, portföyüne en son katılan markası La Quinta’nın Amerika kıtaları dışındaki ilk otelini İstanbul’da açtı.

Türkiye’de 80’in üzerinde oteli bulunan Wyndham Hotels & Resorts, portföyüne en son katılan markası La Quinta’nın Amerika kıtaları dışındaki ilk otelini İstanbul Güneşli’de açtı. Wyndham Hotels & Resorts, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’da bulunan 900’ün üzerindeki oteliyle üst-orta segmentinin önemli markası La Quinta’nın otel franchise ve yönetim faaliyetlerini 2018 yılında satın alarak, marka yelpazesini güçlendirmişti.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı ve Genel Müdürü Dimitris Manikis, açılan yeni otel ile alakalı, “Kaliteli, güvenilir hizmeti ve misafirlere sunduğu harika deneyimlerle uzun yıllardır tanınan La Quinta markasını Avrupa’ya getirmekten ve marka arzımızı Türkiye gibi önemli bir pazarda genişletmekten büyük bir heyecan duyuyoruz. La Quinta’nın Wyndham ailesine katılmasının ardından, markayı dünya çapında büyütmek için muazzam fırsatlar gördük. İstanbul yalnızca 2018’de 13 milyonun üzerinde uluslararası ziyaretçi ağırlayarak tüm zamanların rekorunu kırdı ve tarihi, kültürel ziyaretler ve iş seyahatleri açısından inanılmaz çeşitlilikte imkanlar sunuyor. Ziyaretçiler için dünyanın en cazip şehirlerinden olan İstanbul, La Quinta’yı Avrupa ile buluşturmak için mükemmel bir seçenek oldu.” dedi.