09 Mayıs 2021, Pazar

Bentour Türkiye info gezisi 27 – 30 Haziran’da

Bentour Reisen, sektörde ilk tur operatörlerinden biri olarak Edelweiss Havayolları ile Türkiye’ye misafir taşıyor. Diğer ülkelere de güvenli seyahatin sağlandı an operasyon en kısa zamanda devreye girecek.

İlk büyük seyahat programı, Bentour Reisen in daha önce de duyurdu şekilde, 27 – 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Inspection gezisi olacak. Bu geziye, Bentour Reisen GmbH, Almanya, Genel Müdürü Songül Göktaş-Rosati bizzat eşlik edecek.

“Amacımız, Parnerlerimiz ile beraber mümkün olduğunca fazla kişisel tecrübe edinip bilgiler toplamak. Bu şekilde güveni sağlayacak olan geniş kapsamlı bilgileri, müşterilere birinci elden verebilme imkânımız olacak” diye Songül Göktaş-Rosati düşüncelerini aktarırken, “Bir Türkiye spesiyalisti olarak sezonun ilk info gesizini doğal olarak ana destinasyonumuza yapmayı planladık” şeklinde durumu değerlendirdi.

“Türkiye de kendi Bentour ekibimizin bulunması, bizim özellikle bugünlerde sorumluluk almamız gerektiğine inanmamızın sebebidir. Bu son derece değerli imkânımızı, tüm sektör ile paylaşmamız gerekiyor. Krizde birlikte beraber hareket etmenin en doğru strateji olduğuna inanıyoruz” diye düzenledikleri gezinin önemine işaret eden Bentour Reisen Ceo su, Deniz Uğur, “Elbette, satışa açılan Mallorca, Kanarya Adaları gibi avrupa destinasyonların yanında Türkiye programımız da en ön sırada yer alacak. Aksi bir tutum, Türkiye de hakim olan son derece stabil durumu göz önünde bulundurarak, mantıklı ve makul sebeplerle açıklanamaz ve dolayısıyla söz konusu olamaz” şeklinde sözler ile kararlığını dile getirdi.