20 Mart 2023, Pazartesi

Erciyes’te bir spor etkinliği daha

Erciyes motosiklet festivali

Kış sporlarının yanında yazın da profesyonel kamp, antrenman, dağ ve tabiat sporları üssü olarak bir çok sportif dalda profesyonel sporcuların cazibe noktası olan Erciyes, 26-28 Ağustos tarihleri arasında motosiklet tutkunlarını ağırlayacak.

5. kez düzenlenecek Erciyes Moto Fest çok farklı etkinliklere ve süpriz sanatçıları ağırlayacak.

26, 27 ve 28 Ağustos tarihlerinde Erciyes Dağı’nın 2 bin 200 metresindeki Tekir Yaylası’nda bulunan çadır kamp alanında düzenlenecek olan Erciyes Motosiklet Festivali, kamp ateşinin yanmasıyla başlayacak.

3 gün boyunca Erciyes ev sahipliğinde yapılacak olan etkinlik her akşam konserler, yarışmalar, akrobasi şovları ve birçok eğlenceye sahne olacak. Ayrıca festival boyunca düzenlenecek çekilişlerle katılımcılara çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Geçtiğimiz yıl Yusuf Güney, Zehra Gülüç, Sancak, Ersan Er, Kurtalan Ekspres gibi ünlü isim ve grupların konser verdiği festivalde yine bir birinden farklı sürpriz sanatçılar sahne alacak.

Her yıl binlerce katılımcıyı ağırlayan organizasyon Türkiye’nin tüm vilayetlerinden gelecek olan motosikletçileri Kayseri’nin tarih ve doğa turları ile buluşturacak.