web analytics

13 Haziran 2024, Perşembe

Antalya Turizm Fuarı başlıyor

Antalya Turizm Fuarı başlıyor

Türk Turizm Dünyasını, en son gelişmeleri paylaşmak üzere bir araya getirerek, birebir işbirliği ve fırsatları oluşturacak olan Antalya Turizm Fuarı, 28-29 Ekim 2019 tarihlerinde Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Yurtdışından 1.000’e yakın satış acentasının katılımı, iç pazarın dinamikleri, çeşitli pazarların seyahat birlikleri, federasyonları ve tur operatörlerinin katılımı ile Antalya Turizm Fuarı, deneyimsel pazarlamayı ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

ATF, ‘Yerinde pazarlama’ ile 2020 sezonu öncesi Türk Turizmini, partnerlerinin birlikte deneyimleyerek muhteşem bir Türkiye anısı ile sezonun kapatmasını ve yeni sezonun ilk adımını da yine Antalya’da atmasını sağlamayı hedefliyor. Antalya Turizm Fuarı ,Türk Turizm partnerlerinin yorucu bir sezonun sonunda, Türkiye Turizmi için en pozitif duygular ile sezonu kapatmasının çok önemli olduğunu belirterek, sezonun son sözü ile yeni sezona dair ilk cümleyi, ilk heyecanı burada duymalarının Türk Turizmi için fark yaratacak bir gelişme olacağının altını çiziyor.