web analytics

27 Mayıs 2024, Pazartesi

Hotel Vela Verde Yalova’da açıldı

Hotel Vela Verde Yalova’da açıldı

Bursa Yalova yolu üzerinde konumlanan Hotel Vela Verde hizmete açıldı.

Yalova Ege Gıda Turizm grubu tarafından işletilen Hotel Vela Verde, Yalova’ya 5 kilometre yakınlıkta. Otelin toplam 48 odası bulunuyor. 2 adet salonu ile otel organizasyonları için kusursuz alanlar sunuyor. Otelin birbirinden renkli ve keyifli iki restoranı, misafirlerine dünya mutfaklarından lezzetler sunuyor.

Yalova Ege Gıda Turizm iki yıllık yenilenme sürecinden sonra Yalova turizmine yeni bir konaklama tesisi kazandırdı. Bursa Yalova yolu üzerinde konumlanan Hotel Vela Verde’nin ön açılışı 2 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşti.

Resmi açılışın Nisan sonunda planlanan Hotel Vela Verde’nin, Marmara Bölgesinin önemli geçiş noktalarından biri olan Yalova kentine 5 kilometre mesafede bulunuyor. Otel aynı zamanda IDO feribot iskelesine, Osmangazi Köprüsü’ ne, uluslararası ve iç hat uçuşların çok yoğun olarak yapıldığı Sabiha Gökçen Havalimanı’na, İzmit Körfezi’nin önemli tersanelerinden Altınova Tersanesi’ ne, bölgeye değer katan, en büyük sanayi bölgeleri arasında yer alan Orhangazi Sanayi Bölgesi’ ne, Türkiye’nin sayılı ve çok faydalı termal sularının çıktığı Termal bölgesine, Türkiye’nin en önemli kayak merkezi Uludağ Kayak Merkezi’ ne yakın bir konumda yer alıyor.

Hotel Vela Verde oda

Vadi arasında konumlanan Hotel Vela Verde’ un 48 odası bulunuyor. Odalar dağ ve orman manzarasının keyfini sunarken, her odada LCD TV, ücretsiz Wi-Fi, çalışma masası, saç kurutma makinesi, klima sistemi, çelik kasa, telefon bulunuyor.

Hotel Vela Verde, yaratıcılığı artıran toplantı salonları, özgün kahve molası seçenekleri ve sekretarya

hizmetleri ile farklı olanaklar sağlıyor. 2 adet salonu ve yaz boyu özel etkinlikler için havuz başındaki alanı ile etkinlik ve organizasyonlar için kusursuz alanlar sunuyor.

Hotel Vela Verde’in birbirinden renkli ve keyifli iki restoranı, misafirlerine dünya mutfaklarından örnekler sunarken, rahat bir ortamda yemek yeme fırsatı veriyor.