web analytics

13 Haziran 2024, Perşembe

Rufat Babayev – Mayıs 2024

Rufat Babayev – Mayıs 2024

Grand Hyatt İstanbul’un Genel Müdürü Rufat Babayev, Türkiye’deki Hyatt otellerinden sorumlu olacak şekilde Türkiye Bölge Başkanı pozisyonuna atandı.

Rufat Babayev, kariyerine 29 yıl önce Hyatt Regency Bakü’de başladı. 2005 yılında Hyatt Regency Warsaw’da görev aldı ve ardından 2012’de Hyatt Regency Kiev’e transfer oldu. 2014 yılında Hyatt’ın Chicago’daki merkez ofisinde çalıştıktan sonra, 2015 yılında Hyatt Regency Thessaloniki’ye Genel Müdür olarak atandı.

2019 yılından bu yana Grand Hyatt İstanbul’un Genel Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Babayev, bu süre zarfında otelin sektördeki konumunu güçlendirdi ve misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkardı.

Rufat Babayev, yeni görevi ile Hyatt’ın Türkiye’deki otellerinin stratejik yönetiminden sorumlu olacak. Geniş bilgi birikimi ve sektördeki engin deneyimleri ile Türkiye’deki Hyatt otellerinin başarısına katkı sağlamaya devam ederek Hyatt ailesinin bölgede büyümesinde de rol oynayacak. Babayev, Hyatt ailesinin misafirlerine üstün hizmet sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha pekiştirecek.