web analytics

13 Haziran 2024, Perşembe

Tuncel Avcı – Ağustos 2023

Tuncel Avcı – Ağustos 2023

Konaklama sektörünün başarılı yöneticilerinden Tuncel Avcı, Accor grubunun İstanbul’da açılacak olan yeni oteli Mövenpick Istanbul’a Operasyon Direktörü oldu.

Tuncel Avcı, turizm ve otelcilik işletmeciliği eğitimini tamamlamasıyla, turizm sektörüne 1997 yılında girdi.

2004 – 2017 Seneleri arasında otellerde Ön Büro Müdürlüğü ve Gece Müdürlüğü pozisyonuna üstlenen Avcı; Richmond Istanbul, Holiday Inn Istanbul City, Crowne Plaza Harbiye ve Florya, Rixos Istanbul Taksim ve Radisson Blu Pera gibi otellerde görev aldı.

Adı ve turizm sektörü için yaptığı işler ile kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneğine dahil olan Tuncel Avcı, 2022 yılından bu yana dernek içerisinde aktif olarak yer alıyor.

Singapur merkezli dünyanın en büyük residence – otel zinciri olan The Ascott Limited’in İstanbul da ki oteli Somerset Maslak İstanbul’un açılışı öncesinde, Ağustos 2017’de Operasyon Müdürlüğü pozisyonunda geçiş yapan Tuncel Avcı, kısa sürede gösterdiği üstün başarı ile Haziran 2022’de Divan grubunun amiral gemisi olan Divan Istanbul, Elmadağ oteline Odalar Bölümü Müdürü olarak geçiş yaptı. Haziran 2022 ‘den bu yana Divan Istanbul, Odalar Bölümü Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Başarılı yönetici Tuncel Avcı, bundan böyle 21 Ağustos itibariyle, Accor oteller grubunun Zeytinburnu’nda açılacak olan premium markası olan Mövenpick Istanbul’da Operasyon Direktörü görevini üstlenecek.