09 Mayıs 2021, Pazar

TrustYou da Türkiye’de

Otel yorumları analizi ve raporlamaları üzerine çözümler sunan, global pazarda sektörünün lider firması olan TrustYou, Türkiye temsilciliği konusunda San TSG ile yetkili dağıtıcılık anlaşması imzaladı.

TrustYou sistemi Avrupa’da ve ABD’de en yaygın kullanılan otel yorum analiz sistemi olarak dikkat çekiyor. TrustYou, 700.000 otelin Google başta olmak üzere Tripadvisor, Holidaycheck, sosyal platformlar ve otelin adı geçen her yerde yoruma değer bilgilerini sentezleyip bir analiz ve yönetim paneli sağlayarak otellerin online mecrada ne durumda olduklarını rakipleri ile de kıyaslayarak gösterilmesini sağlıyor.  TrustYou; Türkiye otellerine, San Tourism Software Group sayesinde teknoloji ve otel portföyüne hakim profesyoneller tarafından pazarlanıyor olacak.

San TSG 26 yıldır Türkiye’de incoming acentelerin hemen hepsinin kullandığı Sejour yazılımının mimarı olarak, seyahat sektörüne yönelik teknolojik çözümler üretiyor. TrustYou bu anlaşma sayesinde San TSG iştirakleri arasında olan Türkiye’nin en büyük otel tedarikçilerinden biri olan Paximum’un otel portföyüne de doğrudan ulaşabiliyor olacak. Böylelikle Paximum sistemindeki otellerin müşteri yorumları da TrustYou tarafından, tüm dünyada tüketicilere gösterilecek.