28 Eylül 2021, Salı

UITT Mayıs ayında gerçekleşiyor

UITT Kiev

Mart ayında ertelenen UITT Seyahat ve Turizm” uluslararası seyahat fuarı 11-13 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Fuar idaresi konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: ”Virüsün yayılmasını yavaşlatmak için alınan önlemlerin etkili olacağından ve insanların hayatlarının korunup kurtarılacağına kesinlikle eminiz. Karantina döneminin sona ermesinden sonra, tüm işletmelerin ana görevi, standart faaliyetlerinizi yeniden başlatmak ve daha fazla geliştirme sağlamaktır. B2B görüşmelerle  fuar turizm işinden uzmanların üç günden fazla bir süredir bir yerde buluştuğu, güncel turistik tekliflerin sunulduğu ve yeni iş bağlantıları kurmak ve mevcut iş bağlantılarını sürdürmek için böylesine değerli bir fırsatın ortaya çıktığı yer olacaktır.
Böylelikle UITT Mayıs ayında gerçekleşecek ve fuarda 40 ülkeden 18,533 katılımcı yer alacak. Katılımcı listesi için tıklayınız.

Fuara Türkiye’den  TGA, TURSAB, TUI, CORAL, PEGAS, Güral Premier Hotels & Resorts, Cornelia Hotels  Golf & Spa, Armas Hotels, Club Hotel Belpınar katılacak.